Зоря обіграла Домжале

06 липня 2018, 20:54 | Футбол

На передсезонному зборі в Словенії Зоря здобула другу поспіль перемогу, цього разу над Домжале - 3: 1.

Другий контрольний поєдинок на передсезонному зборі в Словенії Зоря проводила проти бронзового призера чемпіонату Словенії - Домжале. Спочатку спаринг мав розпочатися о 19:00 за київським часом на базі, де розмістилася українська команда, однак через зливи початок зустрічі перенесли на 18:00, причому відбулася вона на базі Домжале.

Протягом всього матчу ініціативою володіли луганчани, і на 45-й хвилині Караваєву все-таки вдалося відкрити рахунок. Не змінився малюнок гри і після перерви, проте на 67-й хвилині після рикошету м'яч опинився в сітці воріт Луїса Феліпе - 1: 1.

І все ж на 73-й хвилині шавлії після передачі Харатін знову вивів Зорю вперед - 2: 1. Потім двічі відмінні можливості закріпити успіх мав Арвеладзе, але свої шанси не реалізував. В останню десятихвилинку матчу могли забивати Луньов, шавлії і Фаупала, але і їм не вдалося збільшити перевагу в рахунку.

І все-таки на останній хвилині зустрічі Луньов, отримавши м'яч з флангу і змістившись в центр, пробив по воротах - 3: 1.

Зоря: Махарадзе (Луїс Феліпе, 46), Опанасенко (Ель-Буаззаті, 60), Прийма (Гордієнко, 60), Вернидуб (Харатін, 60), Чеберко (Каменюка, 60), Сваток (Литвин, 60), Сілас (Фаупала , 60), Хомченовський (шавлії, 60),, Громов (Арвеладзе, 60), Караваєв (Луньов, 60), Кочергін (Тимчик, 60).

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.