Олександрія зіграла внічию з Чорно Море

30 червня 2018, 12:57 | Футбол

У контрольному поєдинку на передсезонних зборах Олександрія розійшлася миром з Чорно Море - 1: 1.

Під час передсезонного збору в Болгарії Олександрія провела черговий контрольний поєдинок.

Суперником українців стала болгарська команда Чорно Море. Після спокійного початку поєдинку гості захопили ініціативу і на 20-й хвилині Євген Протасов відкрив рахунок. Проте в другій половині матчу болгари накрутили темп і на 51-й хвилині після розіграшу кутового Жоржина зрівняв рахунок, який так і не змінився до фінального свистка - 1: 1.

Попереду у Олександрії ще чотири спаринги, при цьому змінився наступний суперник:

замість запланованого Бананца з Вірменії підопічні Володимира Шарана зіграють з сербським Динамо з Вране.

Чорно Море - Олександрія 1: 1 Голи: Жоржина, 51 - Протасов, 20.

Олександрія: Рудик (Паньків, 46), Шендрик, Бабогло, Бацула, Пашаєв (Семенов, 46), Запорожан, Ковалець, Грицук, Протасов, Задерака, Яровіч.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.