Чи варто Йоахиму Леву подати у відставку з поста тренера збірної Німеччини

27 червня 2018, 23:13 | Футбол

Football. ua проводить опитування серед читачів про необхідність звільнення головного тренера збірної Німеччини.

Йоахим Лев прийняв збірну Німеччини після Юргена Клінсманна, у якого був асистентом, по завершенню домашнього чемпіонату світу 206 року. З тих пір Лев зумів привести збірну до чемпіонства світу в 2014 році і перемозі на Кубок Конфедерацій 2017. Крім того, Німеччина на кожному великому турнірі (ЧС, Євро) виходила мінімум до півфіналу.

Але сьогодні чемпіони світу склали свої зобов'язання, програвши Південній Кореї і посівши останнє місце в групі, де окрім них були Швеція і Мексика.

На чемпіонаті світу Німеччина мінімально програла Мексиці і обіграла Швецію лише на останніх секундах матчу.

Як Ви вважаєте, чи варто Леву після 12 років роботи головним тренером збірної подати у відставку?.

на Football. ua доступне відео голів та огляд матчу Південна Корея - Німеччина (2: 0).