Сондей: Олімпіку не вистачало зіграності в матчі з Оболонь-Бровар

25 червня 2018, 11:06 | Футбол

Півзахисник Олімпіка Іван Сондей прокоментував поразку від Оболонь-Бровар (0: 1).

Раніше повідомлялося, що Олімпік поступився в контрольному матчі Оболонь-Бровар, а в стартеу донеччан вийшли три легіонера на перегляді.

"Самопочуття нормальне, є невелика крепатура після навантажень, але це пройде. Сьогодні у нас в першому таймі грало багато нових хлопців, які перебувають у нас на перегляді, не вистачало нам зіграності.

У другій половині виглядали набагато краще, тому що на поле вийшли ті футболісти, які грають разом вже довгий період. Створювали моменти, але забити так і не змогли. Шкода програвати навіть у товариських матчах. Хоча гол ми пропустили з сумнівного пенальті. Я вважаю, там не було порушення ", - цитує Сондея офіційний сайт Олімпіка.

"Міг забивати, але воротар мій удар головою витягнув. У цей момент я дивився на захисника, не бачив воротаря. Думав, він вийшов з воріт і хотів перекинути його. Нічого, будемо працювати і через гри готуватися до сезону ".