ЧС-2018: Англія стала п'ятою командою, якій вдалося забити 5 м'ячів у першому таймі на мундіалі

24 червня 2018, 18:26 | Футбол

До матчу Англія - ??Панама лише чотирьом командам вдавалося забити не менше п'яти м'ячів до перерви в фінальному турнірі чемпіонату світу.

Збірна Англії ще до перерви вирішила всі питання про переможця в поєдинку проти Панами.

Дублі Харрі Кейна (обидва м'ячі з пенальті) і Джона Стоунз, а також гол Джессі Лінгард забезпечили рахунок 5: 0 за підсумками першого тайму.

Раніше в фінальних турнірах чемпіонатів світу лише чотири рази до перерви було забито п'ять і більше м'ячів. Останній випадок - півфінал ЧС-2014, в якому Німеччина знищила Бразилію.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.