Огляд дня ЧС-2018: сльози Неймара, швейцарський характер і шанс для Аргентини

23 червня 2018, 09:00 | Футбол

Вашій увазі огляд ігрового дня фінального турніру ЧС-2018 за 22 червня.

Дев'ятий ігровий день фінального турніру чемпіонату світу визначив ще одного невдаху мундіалю: після поразки від Бразилії Коста-Ріка вже ні при яких розкладах не зможе вийти з групи Е. Зате в групі D після перемоги Нігерії над Ісландією жодна команда з цього квартету втратила шансів продовжити боротьбу за головний трофей.

Хорватія, напередодні розгромила Аргентину, вже гарантувала собі місце в плей-офф. Однак перемога збірної Нігерії над Ісландією залишає Мессі і компанії непогані шанси. Після нічиєї проти Аргентини в першому турі від Ісландії очікували розвитку успіху в поєдинку проти нігерійців. Однак виявилося, що порядок, дисципліна і зіграність - це зовсім не невід'ємний атрибут скандинавів. Технічні, швидкі і не поступаються супернику у фізичній силі «суперорли» двічі знайшли шляхи до воріт Ханнес Халльдоурссона, при цьому обидва рази воротаря ісландців засмучував Ахмед Муса. Ісландія ж свої моменти не використовувала, причому Гільфі Сігурдссон не зміг навіть реалізувати пенальті ... Тепер в останньому турі Нігерія зустрінеться з Аргентиною, і якщо успіх відсвяткують південноамериканці, то вийти в плей-офф їм може завадити лише поразки з потрібним рахунком хорватів ісландцям.

Дивись також: Відео голів та огляд матчу Нігерія - Ісландія (2: 0).

Ледь не осоромилися вдруге поспіль бразильці, які зуміли в першому турі зіграти лише внічию зі Швейцарією. Незважаючи на значну перевагу за всіма показниками (володіння м'ячем 72% на 28%, удари - 20-3, удари в створ - 10-0, кутові - 9-1), пентакампеони безуспішно возили костариканцев протягом 90 хвилин, і лише коли почалося компенсований арбітром час, спочатку Філіпа Коутіньйо, а потім і Неймар все-таки зуміли вразити ворота Кейлор Наваса.

Напруга від того, що Бразилія може втратити ще два очка було настільки високо, що після того, як рахунок став 2: 0, Неймар не витримав і розридався від щастя.

Дивись також: Відео голів та огляд матчу Бразилія - ??Коста-Ріка (2: 0).

Нелегко довелося і збірної Швейцарії в поєдинку проти Сербії. Причому на відміну від бразильців, питання про поразку яких навіть не стояло, швейцарці примудрилися пропустити м'яч вже на п'ятій хвилині від Александара Мітровіча, а відігратися змогли лише після перерви. Цікаво, що «поховали» сербів два косовських албанця, які виступають за збірну Швейцарії - Граніт Джака і Джердан Шакірі. Говорити про «теплих» відносинах між сербами і албанцями зайвий раз не варто ... Програвши, збірна Сербії поставила себе в практично безвихідне становище: тепер сербам в останньому турі треба обігравати Бразилію, в той час, як Швейцарія зустрінеться з аутсайдером квартету Е - Коста-Рікою.

Дивись також: Відео голів та огляд матчу Сербія - Швейцарія (1: 2).

Це цікаво - Швейцарія стала першою командою в фінальному турнірі ЧС-2018, якій вдалося здобути перемогу, програючи по ходу матчу.

- М'яч, забитий Неймаром в ворота Коста-Рики після закінчення 96 хвилин і 49 секунд ігрового часу, став самим пізнім в фінальних турнірах чемпіонатів світу з 1966 року (якщо не враховувати поєдинки, в яких призначалося додатковий час).

23 червня Бельгія - Туніс (група G, Москва, 15:00) Республіка Корея - Мексика (група F, Ростов-на Дону, 18:00) Німеччина - Швеція (група F, Сочі, 21:00) Чи бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.