ЧС-2018: Уругвай мінімально обіграв Саудівську Аравію

20 червня 2018, 21:19 | Футбол

Гол Луїса Суареса приніс "небесно-блакитним" перемогу над командою Хуана Антоніо Піца (1: 0).

Програму другого туру продовжували представники квартету А - команда Хуана Антоніо Піца збиралася довести, що нищівної поразки від збірної Росії було випадковістю. Обидва наставники зробили кілька перестановок. У збірної Уругваю це торкнулося флангів півзахисту, а Пицци підійшов до ротації більш глобально.

З дебютних хвилин команди не показували високі швидкості, проте перший момент виник досить швидко - Едінсон Кавані пробивав після прострілу з флангу, але м'яч пройшов набагато вище воріт. В середині тайму "небесно-блакитні" змогли вийти вперед - страж воріт номінальних гостей невдало зіграв на виході, а Луїс Суарес з легкістю відправив м'яч у порожні ворота. 1: 0. "Орли пустелі" змогли організувати відповідь, але удару Бахбіра з вигідної позиції не вистачило точності.

Надалі уругвайці віддали ініціативу і намагалися підловити суперника на контрвипад. Відзначимо, що в кінці тайму Аль-Джассим оступився і потягнув задню поверхню стегна. Можна лише побажати півзахисникові здоров'я. Досить безглуздих травм супроводжує цей Мундіаль. На відпочинок команди пішли за мінімальної переваги збірної Уругваю.

Другий тайм почався в досить низькому темпі, а небезпечні моменти виникли під кінець години гри, коли Лаксальт не встиг на ударну позицію, а спробі Санчеса забракло влучності. Уругвайці надалі грали досить акуратно, а "орли пустелі" просто не могли зламати оборону противника. Під завісу зустрічі Кавані вивалився на ударну позицію в чужій штрафній, але Аль-Уваіс команду виручив.

Фінальний свисток Клемана Тюрпен зафіксував перемогу збірної Уругваю.

Уругвай - Саудівська Аравія 1: 0 Голи: Суарес, 23.

Уругвай: Муслера - Варела, Хіменес, Годін, Касерес - Санчес (Нандес, 82), Бентанкур, Весіно (Торрейра, 59), Родрігес (Лаксальт, 59) - Суарес, Кавані.

Саудівська Аравія: Аль-Уваіс - Аль-Брейк, У. Хавсаві, Аль-Булеахі, Аш-Шахрані - Аль-Джассим (Аль-Мугаві, 43), Утаіф - Аль-Давсарі, Аль-Фарадж, Бахебрі (Канно, 75) - Аль-мувалади (Ас-Сахлаві, 78).