ЧС-2018: Іран - Іспанія. напередодні

20 червня 2018, 12:22 | Футбол

Football. ua представляє анонс матчу чемпіонату світу з футболу між збірними Ірану та Іспанії.

Група B, 20 червня, 21:00, Казань Арена, Казань.

Трансляція матчу на телеканалі Інтер.

Іран підходить до матчу проти Іспанії в якості лідера групи B. Хто б міг подумати. Звичайно ж, перемогу над Марокко можна вважати великою удачею, адже азіати НЕ завдали жодного удару в площину воріт суперника в другому таймі, але все ж зуміли перемогти. Іранці розуміли, що лише перемога в тому матчі дозволить їм мати шанси на вихід в 1/8 фіналу, але все ж цю мету все ще досягти дуже важко.

Іспанці почали чемпіонат, напевно, найкращим матчем першого туру. Вони двічі програвали по ходу зустрічі з португальцями, але все ж упустили перемогу в кінцівці.

21-річний півзахисник Саїд Езатолахі зможе взяти участь в матчі після того, як відбув дискваліфікацію в поєдинку проти Марокко. Чи стане випускати його Карлос Кейруш, або збереже переможний склад?.

В Іспанії може повернутися Дані Карвахаль, який отримав травму ще в фіналі Ліги чемпіонів. Якщо ж захисник не буде готовий, справа в захисті, швидше за все, знову вийде Начо.

Багато фанатів були розчаровані грою Давида Де Хеа в матчі проти Португалії, але Фернандо Йерро повністю довіряє гравцеві і не стане міняти його.

Орієнтовні склади:.

Іран: Бейраванд - Пурліганджі, Монтазері, Резаеян - Шоджаей, Еззатоллахі, Ехсан Хаджсафі, Ебрахімі -Амірі, Сердар Азмун, Джаханбакш.

Іспанія: Де Хеа - Начо, Піке, Рамос, Альба - Тіаго, Бускетс, Іньєста - Сільва, Коста, Іско Цікаві факти:.

- Іран в минулому перервав серію з 7 матчів без перемог на чемпіонатах світу. Остання була 1998 році над США (2: 1).

- Крім того, була перервана серія з 12-ти матчів, в яких азіатські країни не могли перемогти на чемпіонаті світу.

- Для команд це перший очний матч в історії.

- Іспанія ніколи не програвала азіатам (В2, Н2) на чемпіонаті світу в основний час, але поступилася Південній Кореї в 2002 році за пенальті.

- Іран може стати першою командою з Азії після Південної Кореї, яка виграє більше одного матчу на одному ЧС.

- Іспанія в 1998 і 2014 року не вийшла з групи після того, як не виграла перший матч турніру.