ЧС-2018: Колумбія в меншості поступилася Японії

19 червня 2018, 18:18 | Футбол

Японці обіграли підопічних Хосе Пекермана в першому матчі квартету Н (2: 1).

Ігрову програму квартету Н відкривали збірні Колумбії і Японії. Безсумнівно, фаворитом гри перед матчем вважалися "кав'ярника", але чемпіонат світу вже показав, що більш сильні команди можуть втратити очки або зовсім програти. Хамес Родрігес почав поєдинок на лаві запасних, а в складі "самураїв" особливих несподіванок не було.

Дебют поєдинку був просто божевільним. Колумбійці почали матч в хорошому темпі, але Осако своїм напором створив сумбур біля воріт супротивника, який призвів до того, що Карлос Санчес рукою відбив удар суперника в межах штрафного - пенальті і справедливе видалення для півзахисника колумбійців. Шінджі Кагава, варто сказати, "вирок" реалізував дуже холоднокровно.

Надалі японці показували пасивну і інертну гру, а колумбійці намагалися відновити паритет. Іноді, було непомітно, що у команди Хосе Пекермана на одну людину менше. Радамель Фалькао частенько забігав за спини захисникам, але так і не зміг нанести акцентований удар. Проте, рахунок номінальні господарі все-таки зрівняли - Хуан Кинтеро відправив м'яч під стінкою ударом зі штрафного, а Кавасима до такого готовий не був. На перерву команди пішли за рівного рахунку.

Другий тайм розпочався під диктовку збірної Японії - Осако пішов від Санчеса в штрафному майданчику, але не зміг переграти Віспини ударом з вигідної позиції. Трохи пізніше, страж воріт колумбійців витягнувся в струну і парирував обвідний удар Інуї Такасі з кута штрафного. Забити "самураям" вдалося аж на 73-ій хвилині, коли Юя Осако ударом головою вразив кут воріт після подачі Кейсуке Хонди з кутового. 1: 2. Після цього номінальні гості продовжили контролювати м'яч, не даючи можливостей колумбійцям. Команда Пекермана провела короткочасний штурм, але він успіхом не увінчався. Фінальний свисток зафіксував перемогу збірної Японії.