Огляд дня ЧС-2018: Лукаку і Кейн оформили дубль, Гранквіст приніс перемогу Швеції

19 червня 2018, 08:29 | Футбол

Вашій увазі огляд ігрового дня ЧС-2018 за 18 червня.

За винятком чинного чемпіона світу Німеччини європейські збірні грають на ЧС-2018 дуже навіть непогано. Наприклад, свої перемоги здобули Швеція (1: 0), Бельгія (3: 0) і Англія (2: 1), а взагалі на турнірі команди Старого Світу програли лише один матч з 13.

Переможний гол Харрі Кейна в ворота Тунісу приніс чергові три очки в скарбничку європейських збірних, а також дозволив йому стати другим автором дубля за сьогодні - до нього два м'ячі в ворота Республіки Корея? забив гравець бельгійської збірної Ромелу Лукаку.

Дивіться також: Туніс - Англія 1: 2 Відео голів та огляд матчу ЧС-2018.

У всіх трьох матчах 5-го ігрового дня переможні голи забивалися в другому таймі. Швеція обіграла Республіку Корея завдяки голу Андреаса Гранквіста з пенальті, причому до цього шведи забивали ще на ЧС-2006 - тоді Хенрік Ларссон зрівняв рахунок на 90-й хвилині поєдинку проти Англії. Швеція забила Кореї рівно стільки, скільки їм дозволив суперник, причому самі "воїни Теджу» не завдали жодного удару в площину воріт шведської команди.

Пізніше Бельгія обіграла дебютанта Чемпіонату світу збірну Панами з рахунком 3: 0, хоч в першому таймі панамці і зуміли утримати свої ворота на замку. Лукаку оформив дубль, але відкрив рахунок в матчі Дріс Мертенс розкішним ударом з літа. Тепер безпрограшна серія Бельгії становить цілих 20 матчів, і за цим показником вона поступається лише Іспанії, на рахунку якої 21 зустріч без жодної поразки.

Дивіться також: Бельгія - Панама 3: 0 Відео голів та огляд матчу ЧС-2018.

В останньому матчі цього ігрового дня два точні удари Харрі Кейна допомогли Англії переграти Туніс, причому останній раз оформити дубль на світовій першості гравцеві "трьох левів" вдалося ще 28 років тому. Гарі Лінекер двічі вразив ворота Камеруну в чвертьфіналі ЧС-1990.