ЧС-2018: Швеція мінімально обіграла Південну Корею

18 червня 2018, 18:43 | Футбол

Гол Андреаса Гранквіста з пенальті приніс шведам три очки в матчі з Південною Кореєю (1: 0).

В рамках першого туру в квартеті F зустрічалися збірні Швеції та Південної Кореї. Обидві команди вже знали, що мексиканці здолали збірну Німеччини, тому ситуація в групі ускладнилася. Що стосується стартових складів, то Віктор Лінделеф не зміг взяти участь в матчі, а його місце зайняв Понтус Янссон. Зоряний Сон Хон Мін очікувано зайняв місце в атаці номінальних гостей.

З перших хвилин збірна Південної Кореї заволоділа територіальною перевагою і доставляла супернику істотні труднощі. Під кінець п'ятнадцяти хвилин гри підопічні Янне Андерссона змогли відсунути гру від своїх воріт. Команда досить швидко створила момент, коли Берг виявився першим на м'ячі і ударом метрів з п'яти не зміг переграти голкіпера збірної Південної Кореї.

Прикрий епізод стався, коли Пак Чу Хо намагався зберегти м'яч в межах поля і отримав пошкодження. Під завісу тайму шведи активно атакували, а номінальні гості сподівалися на швидкі контрвипади. Втім, до перерви рахунок так і не змінився. Початок другого тайму пройшов під диктовку збірної Швеції, а рахунок був відкритий в середині тайму, коли Андреас Гранквіст впевнено реалізував одинадцятиметровий удар.

Збірна Південної Кореї намагалася знайти пролом в обороні противника, але шведи оборонялися грамотно і не давали простір Сон Хон Міну і Ко. Крім того, серія замін від обох команд і зовсім істотно знизила темп гри. Однак в компенсований час Хван Хі Чхан завдавав удару головою з відмінною позиції, але в створ воріт не потрапив. Фінальний свисток зафіксував перемогу шведів.

Швеція - Південна Корея 1: 0 Голи: Гранквіст, 65 (з пенальті).

Швеція: Ольсен - Люстіг, Гранквіст, Аугустінссон, Янссон - Клаессон, Ларссон (Свенсон, 81), Екдаль (Хільємарк, 71), Форсберг - Тойвонен (Телін, 77), Берг.

Південна Корея: Чо Хен У - Лі Ен, Чан Хен Су, Кім Ен Гвон, Пак Чу Хо (Кім Мін У, 29) - Лі Дже Сон, Кі Сон Ен, Ку Ча Чхоль (Лі Сунь Ву, 73) - Сон Хин мін, Кім Син Ук (Чон У Ен, 67), Хван Хі Чхан.

Попередження: Клаессон - Хван Хі Чхан, Кім Син Ук.