ЧС-2018: Сербія мінімально обіграла Коста-Ріку

17 червня 2018, 19:20 | Футбол

Шикарний гол Александара Коларова зі штрафного приніс сербам три очки в матчі з "Лос Тікос" (1: 0).

Ігрову програму квартету Е в Самарі відкривали збірні Коста-Ріки і Сербії. "Лос Тікос", безсумнівно, вже не були такою загадкою, як на ЧС-2014 року, але очікування від них були різні. Серби, в свою чергу, мають дуже цікавий склад, а скаути більшості топ-клубів дивилися за Милинкович-Савичем в цьому матчі.

З перших хвилин суперники показували відмінні швидкості і вже до третьої хвилині номінальні господарі двічі пробили в створ - Стойкович був на місці. Під кінець десяти хвилин гри Гонсалес відклеївся від противника, але не зміг прицільно пробити головою після навісу з флангу. "Білі орли" грали досить розмірено і максимальні швидкості не включали. В середині тайму Милинкович-Савич прийняв м'яч у штрафному після шикарного пасу Коларова, але пробив кострубато. Вірний шанс втрачено.

Після цього швидкості трохи впали, але під завісу тайму номінальні гості цілком могли вийти вперед, коли Милинкович-Савич пробив через себе з району 11-метрової позначки - Навас грамотно вибрав позицію і команду виручив. На перерву противники пішли за "сухому" рахунку на табло. Другий тайм розпочався під диктовку збірної Сербії. Мітровіч повинен був виводити свою команду вперед, але Навас показав чудеса реакції і команду виручив.

Втім, на 57-ій хвилині вболівальники все-таки побачили гол, та ще й який! Александар Коларов шикарним ударом зі штрафного відправив м'яч у саму "дев'ятку" воріт. 0: 1. Надалі серби віддали ігрову ініціативу і чекали помилки противника. "Білі орли" стримали натиск опонента і провели серію атак. В одній з них "Лос Тікос" виручив Навас, в іншій - Мітровічу не вистачило моторності.

Заключні хвилини були дуже емоційними, але переможний результат серби відстояли.

Коста-Ріка - Сербія 0: 1 Гол: Коларов, 57.

Коста-Ріка: До. Навас - Гамбоа, Гонсалес, Акоста, Дуарте, Кальво - Б. Руїс, Боргес, Гузман (Коліндрес, 73), Венегас (Боланьос, 60) - Уренья (Кемпбелл, 66).

Сербія: Стойкович - Іванович, Міленкович, Тошич, Коларов - Мілівоєвіч, Матіч - Тадич (Рукавіна, 82), Милинкович-Савич, Льяйіч (Костич, 70) - Мітровіч (Прійовіч, 89).

Попередження: Кальво, Гусман - Іванович, Прійовіч.