Депортіво поступився Валенсії, Коваль пропустив два голи і був замінений в кінці зустрічі

20 травня 2018, 17:06 | Футбол

Відбувся один з останніх матчів сезону в іспанській Примері.

В рамках заключного 38-го туру Прімери Валенсія на своєму полі обіграла Депортіво з рахунком 2: 1. За господарів забивали Сімоне Дзадзен і Гонсалу Гедеш, а за гостей - Лукас Перес.

У цьому матчі з перших хвилин за галісійців грав голкіпер Максим Коваль, орендований у Динамо до кінця сезону з правом викупу.

В результаті Максим пропустив обидва голи і був замінений на 83-й хвилині матчу. За оцінками іспанської преси, українець провів вельми непоказний поєдинок.

Нагадаємо, що в своєму дебютному матчі за Депортіво Максим спочатку "привіз" гол в свої ворота, а потім отримав пряму червону картку ще в першому таймі.