Зірка і Карпати розійшлися миром

12 травня 2018, 18:46 | Футбол

Команди Романа Монарева і Олега Бойчишина обмінялися забитими голами, не зумівши виявити переможця (1: 1).

У матчі-відкритті передостаннього туру УПЛ Кропивницька Зірка приймала львівські Карпати, обидві команди ще не забезпечили собі прописку на наступний сезон, кропівнічане перебували в зоні перехідних матчів, а в разі перемоги опустили б туди Карпати, помінявшись з ними місцями. Вже з перших хвилин матчу підопічні Олега Бойчишина заволоділи ігровою і територіальною перевагою і вже на 5-й хвилині могли відкрити рахунок в результаті метушні в чужій штрафній площі, але Паст не дозволив Карраскаль проштовхнути м'яч у ворота. Ближче до середини тайму "леви" мали ще одну чудову нагоду забити після того, як Вербний пробив по воротах з близької відстані після подачі зі штрафного, але Паст встиг зреагувати на цей удар і перевів м'яч на кутовий.

Господарі практично не загрожували воротам Шевченко в першому таймі, але свій гол таки забили - 38-й хвилині Карраскаль вирішив самотужки обіграти всю оборону суперника, але втратив м'яч, кропівнічане втекли в швидку контратаку, Білоног протягнув м'яч і прострілив у воротарський на Петрова, а Сергій пробив повз Шевченко - 1: 0. Трохи пізніше підопічні Монарева ледь не подвоїли свою перевагу в рахунку, але удару Чічікова головою трохи забракло влучності. Справа наближалася до перерви, очікувалося, що до відходу в роздягальні рахунок залишиться колишнім, але не тут-то було - Гафаіті зіграв рукою у власному штрафному, за що Арановський призначив, який, хоч і не без проблем, але все-таки реалізував Карраскаль - 1: 1.

Друга половина зустрічі пройшла вже в рівній боротьбі, Карпати не так багато володіли м'ячем, як це було в першій половині зустрічі. Команди по черзі проводили атаки, але небезпечними моментами вони не завершувалися, можна хіба що згадати сольний прохід і удар Мякушко, після якого м'яч прокотився поруч зі штангою, в даній ситуації Паст навряд чи б виручив свою команду. Ближче до 70-й хвилині головні тренери провели по одній заміні з метою посилення атаки, але вихід Збуня і Ременюка відповідно, навпаки, знизив атакуючий потенціал команд.

Ближче до завершення зустрічі кропівнічане заволоділи територіальною перевагою, великими силами перейшовши на чужу половину поля, але ні до якої конкретики біля воріт Шевченка це не приводило. Господарі заробили кілька перспективних штрафних, а потім і парочку кутових, але кожна з подач не знаходила свого адресата. Під завісу поєдинку Карпати залишилися в чисельній меншості після видалення Лобая, але на результат матчу це ніяк не вплинуло. Як підсумок, Зірка і Карпати зіграли внічию, завдяки чому львів'яни піднялися на одну сходинку в турнірній таблиці, обійшовши Олімпік, а підопічні Монарева як і раніше перебувають в зоні перехідних матчів.

В останньому турі УПЛ Зірка відправиться в Одесу в гості до Чорноморцю, а Карпати приймуть Каменських стала.

Зірка - Карпати 1: 1 Голи:

Петров, 38 - Карраскаль, 45 + 3 (з пенальті) Зірка: Паст - Братков, Драченко, Оганесян - Фатєєв (Гафаіті, 10), гедже, Загальский (Ямпіль, 80), Цюпа - Чичиков (Збунь, 67), Петров, Білоног Карпати: Шевченко - Федецький, Лобай, Мірошниченко - Мякушко (Ременюк, 70), Вербний, Ербес (Голодюк, 90), Гуцуляк (Санчес, 83) - Карраскаль, Ді Франко - Швед Попередження: Чичиков, Гафаіті, Драченко, гедже - Вербний, Лобай, Ербес, Федецький, Карраскаль, Санчес Вилучення: Лобай, 87 (друга жовта картка).