Шальке обіграв Аугсбург і гарантував собі друге місце в Бундеслізі

05 травня 2018, 20:11 | Футбол

Підопічні Доменіко Тедескі здобули важку виїзну перемогу над "Фуггерами" (2: 1).

В рамках тридцять третього туру Бундесліги Шальке завітав в гості до Ауґсбурґа. Доменіко Тедескі абсолютно не здивував складом, а приємною новиною для українських шанувальників стало чергове поява Коноплянки в старті. На перших хвилинах команди не показували високих швидкостей, але небезпечний момент з'явився - Фіннбогасон продавив опонента і пробив з гострого кута, але м'яч влучив у штангу, а потім став здобиччю голкіпера.

Перший гол глядачі побачили в середині тайму - КЕРЕРА відмінно підставив ногу після прострілу Бюргшталлер - м'яч пірнув в самий кут воріт. 0: 1. Втім, "Фуггери" з відповіддю не затягли - господарі швидко розіграли штрафний, а Філіп Макс з вигідної позиції переграв Ферманн. 1: 1. Команди зовсім не збиралися зменшувати темп - Коноплянка розгойдав противника в штрафний і пробив в дальній кут - м'яч влучив у штангу і після серії рикошетів дістався воротарю.

Дуже активний відрізок видали противники і рахунок все-таки був змінений. КЕРЕРА пробив після подачі з кутового - м'яч йшов повз ворота, але Фіннбогасон підправив його в кут. 1: 2. Відразу після цього гра дещо заспокоїлася, тому до перерви голів більше не було.

Другий тайм почався за невеликої територіальної переваги Шальке, однак небезпечний момент виник у господарів - Марко Ріхтер виявився першим на добиванні після удару Каюбі з-за меж штрафного і відправив м'яч у сітку, але у молодого німця був зафіксований офсайд.

Поєдинок завершувався під шквал атак Аугсбурга, але далеко не всі вони завершилися хоча б акцентованим ударом по воротах. Ральф Ферманн впевнено діяв у рамці і допоміг своїй команді зберегти перевагу в даному матчі.

Гості навіть могли забити ще, коли Тойхерт вирвався на побачення з голкіпером, але не зміг переграти його в ближньому бою в уже компенсований час.

Аугсбург - Шальке 1: 2 Голи: Макс, 27 - КЕРЕРА, 23, Фіннбогасон, 34, (в свої ворота).

Аугсбург: Хитці - Шмід, Хінтеррегер, Гоувелееув, Макс - Хедіра, Байєр - Ріхтер, Грегоріч, Каюбі - Фіннбогасон.

Шальке: Ферманн - Стамбулі, Налдо, КЕРЕРА - Даніель Каліджурі, Маккенна, Горецький, Шепф - Коноплянка, Ді Санто, Бюргшталлер.

Попередження: Макс, Фіннбогасон - Бюргшталлер, Шепф.