Бундесліга: Баварії везе в кінцівці, камбеки Аугсбурга і Майнца

Неймовірні розв'язки трапилися в декількох матчах Бундесліги.

Штутгарт - Баварія 0: 1 Гол: Мюллер, 79.

Штутгарт: Цілер - Бек (Брекало, 81), Павар, Бадштубер, Баумгартль, Аого (Асано, 81) - Гентнер, Аскасібар - Озджан, Акола - Теродде (Камінський, 47).

Баварія: Ульрайх - Кіммі, Боатенг, Хуммельс (Зюле, 68), Рафінья - Мартінес, Відаль - Хамес, Толіссо (Мюллер, 65), Коман (Алаба, 84) - Левандовскі.

Попередження: Аого, Бек - Боатенг На 90 + 5-й хвилині Акола не реалізував пенальті Хет-трик Фіннбогасона, який два останніх м'ячі забив вже в додатковий час, приніс очко Аугсбургу, який, як здавалося, вже проіргал цей домашній маіч.

Аугсбург - Фрайбург 3: 3 Голи: Фіннбогасон, 1, 90 + 1, 90 + 3 - Гюнтер, 20, Петерсен, 48, 65 Аугсбург: Хитці, Гауелеу, Макс, Опаре (Фрамбергер, 23), Хінтереггер, Хедіра (Шмід, 76), Байєр, Каюбі, Хеллер (Кордова, 71), Грегоріч, Фіннбогасон.

Фрайбург: Шволов, Кох, Гюнтер, Кюблер, Сеюнджю, Раві, Хаберер, Хефлер, Терраціно (Станко, 90), Петерсен, Кляйндінст (Кат, 77).

Попередження: Байєр, Хаберер, Петерсен, Сеюнджю.

У додатковий времянічейний результат завоював і Майнц. Фрай зумів зрівняти рахунок на 90 + 3 хвилині.

Вердер - Майнц 2: 2 Голи:

Баргфреде, 2, Бельфоділь, 17 - Квайсон, 70, Фрай, 90 + 3.

Вердер: Павленка, Мойсандер, Бауер, Аугустінссон, Вельковіч, Кайнц (Ізет Хайрович, 76), Еггештайн, Ділейні, Баргфреде (Гондорф, 65), Гебре Селассіє, Бельфоділь (Сані, 90).

Майнц: Центнер, Донаті, Балогун (Берггрен, 46), Бросінскі, Діалло, Фрай, Хольтманн, Латцен (Максим, 71), Озтунали, Де Бласіс, Муто (Квайсон, 60).

Попередження: Баргфреде, Латцен, Гебре Селассіє, Берггрен, Максим.