Малиновський вивів Генк в півфінал Кубка Бельгії

14 грудня 2017, 15:26 | Футбол
фото з УРА-Информ

Малиновському вдалося забити два голи в чвертьфіналі Кубка проти "Васланд-Беверен". Спочатку він ударом з правої з-за меж штрафного відправив м'яч у дальній верхній кут воріт. У другому таймі українець реалізував штрафний ударом з лівої ноги.

Основний час і два екстра-тайму зустрічі завершилися внічию 3: 3. У серії пенальті кращими були представники "Генка" 4: 2. Один з 11-метрових ударів реалізував і Малиновський.

Відзначимо, що крім "Генку" в 1/2 фіналу пробилися "Кортрейк" і "Стандарт".

Додамо також, в поточному сезоні Малиновський провів 21 матч у всіх турнірах за "Генк", забив 4 голи і зробив одну результативну передачу.

Як повідомлялося раніше "УРА-Інформ", донецьки "Шахтар" підписав 19-річного захисника молодіжної збірної з Бразилії. Додо виступав за ФК "Корітіба", футболіст провів 19 матчів у складі збірної штату Парана, де відзначився п'ятьма гольовими передачами. "Легіонер" грає на позиції правого захисника.