Польські вболівальники запалювали під час дербі в Кракові

14 грудня 2017, 15:06 | Футбол
Фото ФК Висла

Фани Вісли і Краковії влаштували вогняне шоу, яка затримала початок матчу між двома командами.

Перед початком матчу двадцятого туру чемпіонату Польщі Краковія - Вісла шанувальники обох команд домовилися про спільну піротехнічної акції.

Поки у вболівальників не закінчилися "боєприпаси" і не розсіявся дим, арбітр не міг почати матч.

У краківському дербі сильнішими виявилися гості, які обіграли господарів, за яких виступають наш земляк Олексій Дитятьєв (вийшов на заміну на 75-й хвилині) і добре відомий українським уболівальникам Сергій Зеньов (вийшов на заміну на 61-й хвилині), з рахунком 4: 1.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.

За матеріалами: wisla.krakow.pl