Мілан розгромив Верону і вийшов в чвертьфінал Кубка Італії

14 грудня 2017, 03:02 | Футбол
Милан, twitter.com/acmilan

Мілан без особливих проблем впорався з Вероною в матчі 1/8 фіналу Кубка Італії - 3: 0.

Команда Дженнаро Гаттузо вийшла вперед в середині першого тайму завдяки досить курйозного голу Сусо, який не бив, а робив подачу з правого флангу.

Подвоїв перевагу Мілана ще в першому таймі Романьйолі, який пробив з близької відстані по порожніх воротах після передачі Сілви. На десятій хвилині другого тайму Кутроне довів рахунок до розгромного після чергової небезпечної подачі Сусо.

Білья міг забити і четвертий гол, але після його удару з-за меж штрафного м'яч влучив у поперечину.

Мілан - Верона 3: 0.

Голи: Сусо, 23, Романьйолі, 30, Кутроне, 55 Мілан: Доннарумма - Калабріа, Бонуччі, Романьйолі, Родрігес - Кессі, Монтоліво (Білья, 66), Бонавентура (Антонеллі, 59) - Сусо (Боріні, 59), Кутроне, Сілва Верона: Сільвестрі - Феррарі (Фелічолі, 67), Супрайен, Ерто, Фаоес (Верде, 46) - Ромуло, Сукуліні, Фоссати, Бесса - Кін, Лі (Валоті, 57) Попередження: Сукуліні.