Сімоне Індзагі: Лаціо позбавили очок в четвертому матчі поспіль

12 грудня 2017, 14:49 | Футбол

Головний тренер Лаціо Сімоне Індзагі залишився незадоволений суддівством у матчі з Торіно.

У черговому турі Серії А римляни поступилися Торіно з рахунком 1: 3, провівши весь другий тайм вдесятьох після видалення Чіро Іммобіле.

За словами наставника Лаціо Сімоне Індзагі, його команду продовжують засуджують в чемпіонаті Італії.

"Картина повністю ясна.

Я можу проаналізувати першу половину матчу, але в другій все вирішив рефері разом з відеоассістентом ", - сказав Індзагі.

"У першому таймі ми створили кілька моментів, і у Торіно також були шанси. Ми могли здобути перемогу, але в четвертому матчі поспіль нас позбавляють очок. Така серія спірних інцидентів дійсно змушує задуматися ".

"Ви і самі все бачили", - підсумував Індзагі.

Після 15 матчів Лаціо з 32 очками займає 5 місце в турнірній таблиці Серії А.