Манчестер Юнайтед впевнено обіграв Бенфіку

31 жовтня 2017, 23:50 | Футбол

Підопічні Жозе Моуріньо здобули чергові три очки на груповій стадії Ліги чемпіонів (2: 0).

В рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів на Олд Траффорд зійшлися перша і четверта команди квартету. Вже на 15-ій хвилині господарі могли вийти вперед, але Антоні Мартіаль не реалізував пенальті. А ось під завісу тайму на дальній удар наважився Неманья Матіч - м'яч транзитом через штангу і спину Свілара опинився в сітці воріт. У другому таймі з'явився Маркус Рашфорд - англієць відразу ж заробив пенальті, який реалізував Блінд.

У наступному турі манкуніанці зустрінуться з Базелем, а Бенфіка битиметься з ЦСКА.

Манчестер Юнайтед - Бенфіка 2: 0 Голи: Свілар, 45 (автогол), Блінд, 78 (з пенальті) Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Дарміан, Байї, Смоллінг, Блінд - Мактоміней, Матіч - Мата (Еррера, 68), Лингард ( Мхітарян, 46), Мартіаль (Рашфорд, 75) - Лукаку Бенфіка: Свілар - Дуглас, Діаш, Жардел, Грімальдо (Елізеу, 64) - Фейса, Самаріс, Пицци - Сальвіо, Хіменес (Сеферович, 74), Гонсалвеш Попередження: Байї, Лингард - Діас, Сальвіо На 15-ій хвилині Антоні Мартіаль не реалізував пенальті (воротар).