У Мексиці суддя закінчив матч, не зарахувавши добивання з пенальті

30 жовтня 2017, 14:35 | Футбол
Пабло Баррьентос в Катанье, getty images

У матчі Толука і Монаркас в чемпіонаті Мексики суддя додав до другого тайму 3 хвилини, але в підсумку команди грали всі 11. Уже в доданий час жовті картки отримали Фернандо Урібе (Толука) і Маріо Осуна (Монаркас).

На 11-й хвилині доданого часу Толука при рахунку 0: 1 отримала право на пенальті. До м'яча підійшов Пабло Баррьентос, пограв в Європі під керівництвом Олега Блохіна в ФК Москва, а також за Катанью.

Себастьян Соса відбив удар Пабло з 11 метрів, а добивання Баррьентоса вже не мало ніякого значення - суддя дав свисток про закінчення матчу.

Правила говорять: "Пенальті може бути пробитий і завершено в кінці тайму, матчу або екстра-тайму.

У доданий час пенальті вважається завершеним, коли м'яч влітає у ворота, припиняє рух, виходить за лінію поля або до нього стосується будь-який інший гравець (в тому числі і бив), за винятком воротаря команди, що обороняється. Також арбітр може зупинити гру за фол на воротаря або гравця команди, що обороняється. Якщо ж сфолив гравець з команди, що обороняється і пенальті не був реалізований, удар слід виконати ще раз ".

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.

За матеріалами: theifab.com