Гамшик: Це кращий Наполі, за який я грав

03 жовтня 2017, 18:58 | Футбол

Півзахисник неаполітанців Марек Гамшик вважає, що в даний момент команда переживає свій кращий період за весь час його виступів у складі Партенопеї.

Після 7 турів Серії А Наполі є єдиною командою, яка ще не знає гіркоти поразок. Неаполітанці виграли всі свої матчі і лідирують у турнірній таблиці, випереджаючи Інтер і Ювентус на 2 очка.

Подібні результати радують капітана команди Марека Гамшика, який вважає, що зараз Партенопеї сильні як ніколи.

"Ми продемонстрували чудовий старт у Серії А, вигравши сім матчів з семи. Мені не вистачало лише забитого м'яча, і я радий, що зумів відзначитися в поєдинку проти Кальярі (3: 0).

"Після перерви на міжнародні матчі нас чекає важкий період, який включає в себе ігри проти Роми, Манчестер Сіті і Інтера. Подивимося, як нам вдасться подолати цей відрізок ".

"Це безперечно кращий Наполі, за який я грав".

"Рекорд Марадони? У мене є ще цілий сезон, щоб побити його, тому я не хвилююся", - уклав Гамшик.

У складі національної збірної Словаччини Марек зіграє в кваліфікації до чемпіонату світу-2018 проти Шотландії (5 жовтня на виїзді) і Мальти (8 жовтня вдома).