Крауч приніс Стоку перемогу над Саутгемптоном та інші матчі дня в АПЛ

30 вересня 2017, 21:13 | Футбол

Представляємо вашій увазі результати чотирьох суботніх матчів сьомого туру англійської Прем'єр-ліги.

Сток Сіті вдома обіграв Сатугемптон завдяки голу вийшов на заміну Пітера Крауча.

Сток Сіті - Саутгемптон 2: 1 Голи: Діуф, 40, Крауч, 85 - Йосіда, 75 Сток Сіті: Батленд - Зума, Кемерон, Віммер - Діуф (Джонсон, 90 + 3), Аллен, Флетчер, Пітерс - Шакірі (Аффелай, 87), Чупо-Мотінг - Берахіно (Крауч, 71) Саутгемптон: Форстер - Седрік, Йосіда, Ван Дейк, Бертран - Ромеу, Лемін (Остін, 86) - Тадич, Девіс (Буфаль, 61), Редмонд (Габбіадіні, 67) - Лонг Попередження: Аллен - Тадич, Ромеу На 43-й хвилині Берахіно не реалізував пенальті (сейв воротаря).

Вест Бромвіч упустив перевагу в два м'ячі над Уотфордом, якому вдалося зрівняти рахунок на п'ятій доданій хвилині.

Вест Бромвіч - Уотфорд 2: 2 Голи: Рондон, 18, Еванс, 21 - Дукур, 37, Річарлісон, 90 + 5 Вест Бромвіч: Фостер - Доусон, Хегазі, Еванс, Гіббс - Крихов'як, Баррі - Брант (Лівермор, 62), Родрігес, Філліпс (Макклін, 58) - Рондон (Робсон-Кану, 73) Уотфорд: Гомес - Кіко, Маріаппа, Кабаселе, Холебас - Дукур, Капу (Перейра, 62) - Каррільо (Грей, 75), Клеверлі, Річарлісон - Діні попередження: Лівермор, Еванс, Макклін Вест Хем теж переміг завдяки голу гравця, який вийшов на заміну - Сахо відзначився вже на 90-й хвилині зустрічі зі Суонсі.

Вест Хем - Суонсі 1: 0 Гол: Сахо, 90 Вест Хем: Харт - Сабалета, Рід, Фонте, Крессуелл - Антоніо, Нобл (Лансіні, 62), Куяте, Айю (Артур Масуаку, 78) - Керролл, Чічаріто (Сахо, 78 ) Суонсі:

Фабьянскі - Нотон, Фернандес, Моусон, Ольссон (Клукас, 87) - Санчес, Бріттон (Меса, 69), Керрол - Айю - Боні (Фер, 46), Абрахам Попередження: Куяте, Керролл, Сахо - Санчес, Бріттон Борнмут і Лестер переможця не виявили, зігравши в нульову нічию.

Борнмут - Лестер 0: 0 Борнмут: Бегович - Сміт, Френсіс, Аке, Деніелс - Станіслас (Фрейзер, 88), Кук, Сурман, П'ю (Айб, 69) - Кінг - Дефо (Афобе, 82) Лестер: Шмейхель - Сімпсон, Морган, Магуайр, Фукс - Олбрайтон (Марез, 75), Кінг (Іборра, 46), Ндіді, Грей - Окадзакі (Іхеаначо, 69) - Варди Попередження: П'ю.