Шальке - Байєр. напередодні

29 вересня 2017, 10:57 | Футбол

Два полеглих гіганта Бундесліги битимуться під вогнями арени в Гельзенкірхені.

Відкриття 7-го тижня відбудеться в Рурської долині, де Шальке спробує набрати очки в поєдинку з Байєром.

У Шальке поганий період, домашні поразки від Баварії (3: 0) і гостьове від Хоффенхайма (2: 0) опустило "кобальтових" на сьоме місце в турнірній таблиці. Леверкузен лихоманить на початку сезону. Починаючи з другого туру Байєр чергує свої поразки / перемоги. Відзначимо, що "фармацевти" виграли останні три зустрічі на Вельтінс Арені. Але в цьому сезоні Байєр дуже непереконливий в оборонній лінії, атакуючий дует Коноплянка - Горецький напевно цим скористається.

Тедескі заявив на прес-конференції, що Горецький і Ощипко вже пішли на поправку і готуються до матчу. Набіль Бенталєб і Шепф в середу приступили до тренувань, але говорити про їх повернення на поле ще дуже рано. З втрат, тільки Коке, який вилетів на місяць. Настасіч, Налдо і КЕРЕРА будуть відбивати атаки "фармацевтів". Бюргшталлер, швидше за все, займе місце в центрі нападу.

Причин не ставити Євгена Коноплянку в основу у Тедескі бути не повинно. Так, в минулому турі українець втратив кілька нагод для взяття воріт, але з ним на фланзі у "кобальтових" значно збільшується командна швидкість.

Команда Херрліха вийде на вістрі атаки з Фолланд і Аларіх. Саме ця парочка разом з Бейлі видали шикарний попередній матч проти Гамбурга. Екс-динамівець Мехмеді поступиться місцем Карім Белларабі. Також не знайдеться місця в старті Джуліану Брандту, він залишається на лавці запасних.

Ключове протистояння Австрійцю ще не вдалося відзначитися в цьому сезоні і він вийде на поле тільки з однією метою. Бюргшталлер приїхав в Гельзенкірхен з Нюрнберга в минулому сезоні і відразу здивував усіх вболівальників, забивши дев'ять м'ячів у своїх перших 18 матчах за Шальке. Так, "шахтарі" зараз грають за новою системою, де Бюргшталлер завдає менше пострілів, ніж центральні півзахисники Горецький і Набіль Бенталєб, але перед міжнародним перервою австрійський центр напевно про себе нагадає.

Лукас Аларит став справжньою зіркою граючи за Рівер Плейт, де він забив 31 м'яч в 71 матчі. Багато хто вважає Аларит дуже схожим за манерою гри на Роберта Левандовскі. Алар відмінно себе проявив в своїх стартових матчах і може стати справжньою зброєю для Леверкузена в цьому сезоні. Буде цікаво подивитися, що він придумає проти "трійці" в захисті Шальке.

Нас чекає захоплюючий матч з великою кількістю гольових моментів, обидві команди хочуть піти на міжнародний перерву з перемогою в кишені. Ключовим моментом для Шальке буде реалізація своїх моментів і регулярне тиск на захист Леверкузена, в той час, як гості будуть шукати свій шлях до воріт Гельзенкірхена використовуючи всю ширину поля для створення можливостей Фолланд і Аларіх на вістрі. Слід очікувати багато довгих передач від "фармацевтів".

прогноз 2: 2 Макс Кравчук, Football. ua Нагадаємо, що стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.