Вболівальники Бешикташа довели Вернера до запаморочення і змусили покинути поле

27 вересня 2017, 15:15 | Футбол

Форвард Лейпцига Тімо Вернер не впорався з шумовим тиском, який чинили на його команду турецькі трибуни.

В рамках групового етапу Ліги чемпіонів Лейпциг на виїзді поступився Бешикташу з рахунком 0: 2.

Вже на 32 хвилині матчу поле покинув лідер атак німецької команди Тімо Вернер, провиною чому стали вболівальники господарів.

Як повідомляє The Telegraph, Тімо не зміг впоратися з неймовірним шумом трибун, врятуватися від якого не допомогли навіть затички у вуха, які надів гравець. У підсумку форвард став відчувати сильне запаморочення і попросив про заміну вже на 32 хвилині матчу.

Залишаючи поле, Вернер відчував сильний біль у вухах і намагався якомога щільніше прикрити їх руками.

Раніше Тімо прокоментував чутки про інтерес до нього з боку Реала.