Манчестер Юнайтед втримав перемогу над Саутгемптоном

23 вересня 2017, 20:10 | Футбол

Точний удар Ромелу Лукаку дозволили підопічним Жозе Моуріньо здобути три очки в матчі з "святими" (1: 0).

Манчестер Юнайтед посеред тижня на Олд Траффорд потішився з Бертоном, не витративши багато сил, тому на Сент-Мері відправлявся в повній боєготовності. "Святі" же останній матч провели в рамках АПЛ, в минулому турі була здобута довгоочікувана перемога - постраждав Кристал Пелас. У команди Моуріньо на носі поєдинок з ЦСКА в Лізі чемпіонів, тому варто було очікувати дуже прагматичну гру від "червоних дияволів".

З перших хвилин команди показали дуже високий темп і гру на зустрічних курсах, але ніхто так і не створив небезпечний момент. Під кінець п'ятнадцяти хвилин часу господарі заволоділи ініціативою і намагалися атакувати позиційно, а манкуніанці сподівалися на разючі контрвипади. В одному з підходів Ешлі Янг показав свій дриблінг на фланзі і навісив в штрафну, звідки удар завдав Ромелу Лукаку - Форстер в блискучому стилі врятував команду, але з добиванням бельгійця страж воріт вже не впорався.

Вже через кілька хвилин гості могли подвоїти перевагу, але удару Маркуса Рашфорд зі штрафного не вистачило лічених сантиметрів, щоб засмутити публіку на Сент-Мері. "Святі" стали діяти досить жорстко і стійко, що викликало невеликі труднощі у "легкої" лінії півзахисту манкуніанців в особі Рашфорд, Мхітаряна і Мати. Втім, оборонне ланка команди Моуріньо діяло вкрай впевнено і Де Хеа навіть не доводилося толком вступати в гру. На перерву команди пішли за мінімальної переваги Манчестер Юнайтед.

Початок другого тайму залишився за командою Маурісіо Пеллегріно. "Святі" з перших хвилин другої 45-хвилинки показали свою зарядженість і бажання здобути результат. Обороні манкуніанців доводилося дуже важко через постійне шквалу атак. Особливий зрозумів, що краще заощадити сили і утримати результат, тому замість Хуана Мати вийшов Андер Еррера, а Кріс Смоллінг замінив Генріха Мхітаряна. У перерві між цими перестановками Лукаку не зміг реалізувати хороший шанс - Форстер врятував свою команду, відбивши удар бельгійця з ближньої дистанції.

Саутгемптон же відповів ударом Ромеу з меж штрафного, але м'яч зрадницьки розминувся з дальнім кутом воріт. А вже через хвилину Еррера міг вбивати інтригу - Андер отримав м'яч в штрафній від Лукаку і після невеликої паузи пробив - м'яч пройшов вище воріт. Баск відверто пробачив. Маурісіо Пеллегріно намагався змінити хід поєдинку за допомогою замін, але вихід Чарлі Остіна і Джеймса Уорд-Прауса замість Шейна Лонга і Седріка Суареша ніяких дивідендів не приніс.

Сатугемптон так і не зміг засмутити стража воріт суперника, тому фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу Манчестер Юнайтед на "святими". Відзначимо, що в компенсований час Крейг Поусон видалив Жозе Моуріньо.

У наступному турі манкуніанці зустрінуться з Кристал Пелас в рідних стінах, а команда Пеллегріно, в свою чергу, завітає в гості до Сток Сіті.

Саутгемптон - Манчестер Юнайтед 0: 1 Голи: Лукаку, 20 Саутгемптон: Форстер - Седрік (Уорд-Праус, 83), Йосіда, Худт, Бертранд - Лемін, Ромеу - Редмонд, Тадич, Девіс (Маноло Габбьядіні, 73) - Лонг (Остін, 83) Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Байї, Джонс, Янг - Матіч, Феллаїні - Мата (Еррера, 62), Мхітарян (Смоллінг, 75), Рашфорд - Лукаку Попередження: Лонг - Янг, Валенсія, Лукаку, Матіч.