"Реал" - такий уже фаворит

23 вересня 2017, 08:19 | Футбол
фото з УРА-Информ

Матч пройшов при абсолютному домінуванні іспанців, проте гості зуміли протримати оборону протягом двох таймів. Арбітр змушений був поставити п'ять хвилин додаткового часу.

І ось тут трапилася непоправна помилка з боку господарів поля, які дали зробити навіс Баррагана на Санабрія, і про той головою забив м'яч у ворота "Реала".

Підсумковий рахунок матчу - 1: 0.

Статистика матчу приголомшує, всі козирі були на боці "Реала". Володіння м'ячем (60:40), удари (27:12), кутові удари (12: 3).

Хочеться відзначити гру воротаря "Бетіса", який витримував оборону воріт при постійній напрузі гри в його карному майданчику.

Як повідомлялося в "УРА-Інформ", недавно в фінальному поєдинку Ліги чемпіонів італійський "Ювентус" зазнав поразки від мадридського "Реала".