Балотеллі допоміг Ніцці піти від домашньої поразки

23 вересня 2017, 00:35 | Футбол
Марио Балотелли, ogcnice.com

Сьомий тур французької Ліги 1 почався з результативної нічиї між Ніццою і Анже - 2: 2.

Гості виявилися попереду вже на 12-й хвилині гри, коли Павлович головою відправив м'яч у ворота після подачі зі штрафного. За 10 хвилин до кінця першого тайму перевага Анже подвоїв Екамбі, в один дотик замкнув простріл Андре з лівого флангу.

Початок камбек Ніцци поклав Маріо Балотеллі на 39-й хвилині матчу - італієць впевнено реалізував пенальті, який був призначений за гру рукою. А за 15 хвилин до кінця основного часу рахунок став рівним, коли захисник Анже Ісмаель Траоре випередив голкіпера і головою зрізав м'яч у власні ворота після подачі кутового.

Ця нічия допомогла Ніцці набрати 10-е очко в поточному сезоні, а на рахунку Анже тепер вісім очок.

Ніцца - Анже 2: 2 Голи: Балотеллі, 39 (пенальті), Траоре, 76 (автогол) - Павлович, 12, Екамбі, 34 Ніцца: кардинали - Суці, Данте, Ле Маршан, Жайе - Сен-Максімен, Козіелло (Тамезе, 69), Менді, Леес-Мелу - Плеа, Балотеллі Анже: Летіли - Манко, Павлович, Траоре, Тома, Андре - Тет (Суну, 79), Жан-Тара (Сантамарія, 51), манганіт - Фульіні (капела, 60) , Екамбі Попередження: Ле Маршан, Балотеллі, кардинали, Данте - Жан-Тара, Павлович.