Бос пояснив, чому Ярмоленко поки не провів повного матчу в чемпіонаті Німеччини

21 вересня 2017, 22:17 | Футбол

Головний тренер Боруссії Д Петер Бос пояснив, чому Андрій Ярмоленко на даний момент не провів жодного повного матчу за "джмелів" в Бундеслізі.

Нідерландський фахівець вважає, що у гравця збірної України є проблеми з тим, щоб проводити на полі всі 90 хвилин гри.

"Ярмоленко не може проводити 90 хвилин на поле, з цим у нього є якісь проблеми", наводить слова Боса журналіст Lars Pollmann.

"Він відмінний гравець, який бере участь практично в кожному голі нашої команди", - запевняє Бос.

Відзначимо, що єдиний матч, який Ярмоленко відіграв від свистка до свистка, був поєдинок в Лізі чемпіонів проти Тоттенхема (3: 1), де українець відзначився дебютним голом.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Детальніше - на цій сторінці.