В Івано-Франківську футбольні фанати побилися з поліцейськими - ФОТО,

21 вересня 2017, 11:52 | Футбол
фото з УРА-Информ

Бійка почалася через програш команди "Карпати" в другій лізі. Як повідомляє портал UA-Football, матч завершився перемогою "Прикарпаття" з рахунком 2: 1. Разом з тим, щоб не допустити зіткнень, за кілька хвилин до закінчення зустрічі поліцейські оточили гостьовий сектор стадіону, оскільки вболівальники спробували прорватися на поле до футболістів "Карпат".

Після того, як рахунок став 2: 0 на користь "Прикарпаття", вболівальники "Карпат" почали кидати на поле петарди. У зв'язку з цим матч перервали на півгодини і поліція затримала близько дев'яти осіб.

Трохи пізніше, коли автобус з футболістами вже від'їхав, люди, які назвалися фанатами "Карпат", вирішили з'ясувати причини програшу команди в Івано-Франківську.

Водії на заправці помітили конфлікт і викликали поліцію.

Розібратися в ситуації намагалася патрульна поліція, але в результаті правоохоронці викликали на допомогу спецназ поліції Львівської області, який затримав призвідників конфлікту.

Автобус з футболістами в супроводі поліції відправили на базу.

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, вчора стартували перші матчі в рамках третьої стадії Кубка України з футболу. У поєдинку "Прикарпаття" з Івано-Франківська вдома приймав львівські "Карпати".