"Фул-хаус" для Мессі

21 вересня 2017, 07:47 | Футбол
фото з УРА-Информ

Матч видався насичений. На третій хвилині гри нападник "Ейбар" не зміг реалізувати простий вихід один на один. Потім "гості" немов попливли в першому таймі.

На 19-й хвилині захисник "Барселони" Семеду заробив пенальті. А ось успішно його реалізував Лео.

Далі на 39-й хвилині новачок "Барси" Пауліньо забив свій другий гол за клуб.

У другому таймі поле було повністю під контролем господарів. Суарес додав ще одне очко в табло іспанців. І все таки "Ейбар" зміг закотити один гол за комір голкіпера "Барселони".

Але за таку зухвалість з тут де покарав "маестро" Мессі, який показав відмінний дриблінг і закотив дубль.

І останній цвях в труну "Ейбар" забив все той же Мессі. Загальний рахунок зустрічі - 6: 1.

Як повідомлялося в "УРА-Інформ", недавно & nbsp "Барселона" оголосила про продовження контракту з Мессі.