Ман Сіті пройшов Вест Бром в Кубку Ліги

21 вересня 2017, 01:05 | Футбол
Вест Бром - Ман Сити, Getty Images

У третьому раунді Кубка Ліги жереб звів відразу 2 представників Прем'єр-ліги: у гості до Вест Брому завітав Манчестер Сіті. І так куди більш імениті "городяни" були б фаворитом протистояння, а після 3 перемог в 3 останніх матчах із загальним рахунком 15: 0, питання стояло не про переможця, а про те, скільки Сіті відправить в ворота суперника.

Тільки-тільки стартував поєдинок, а "городяни" вже забили. Гюндоган пробивав після пасу Стерлінга. Форстер відбив удар, але прямо на Сані, який легко відправив м'яч у ворота! 0: 1!.

"Дрозди" відповіли голом на 10-й хвилині, який закономірно не був зарахований - Крихов'як перед цим акурратно поклав на газон Гюндогана.

Щосили доводилося трудитися Форстеру - то на випередження зіграти проти Сані, то відбити удар Гюндогана, а то і просто спостерігати, як Жезус з вигідної позиції відправляє м'яч вище воріт.

А незабаром після старту другого тайму рахунок став рівним - це Клаудіо Якоб виявився спритним після подачі з кутового. Втім, довго радіти у "дроздів" не вийшло - через якихось п'ять хвилин Сілва віддав на Сані, Лерой увійшов в штрафну і елегантним ударом обвів Бена Форстера - 1: 2!.

Уже в доданий час принести ВБА нічию міг Хал Робсон-Кану, але валлієць метрів з 11 пробив прямо у воротаря! Як підсумок - 1: 2 і далі йде Манчестер Сіті.

Вест Бром - Манчестер Сіті 1: 2.

Голи: Якоб, 72 - Сані, 3, 77 Вест Бром: Фостер - Доусон, Маколі (Філліпс, 62), Еванс, ньом - Моррісон, Якоб, Крихов'як, Гіббс - Родрігес (Рондон, 67), Робсон-Кану.

Манчестер Сіті: Браво - Данило, Стоунз, Мангала, Делфі - Гюндоган (Уокер, 59), Туре - Стерлінг, Б. Сілва, Сані (Фернандіньо, 79) - Жезус.

Попередження: Якоб - Сані, Стерлінг.