Карпати програли Прикарпаттю і вилетіли з Кубка України

20 вересня 2017, 22:09 | Футбол

Карпати покинули розіграш Кубка України на стадії третього попереднього етапу, на виїзді програвши Прикарпаттю з рахунком 1: 2.

Матч 1/16 фіналу Кубка України між Прикарпаттям і Карпатами завершився домашньою перемогою клубу другої ліги з рахунком 2: 1.

Після другого голу в ворота Карпат, вболівальники львівського клубу закидали поле петардами, тому гра була перервана на 30 хвилин.

Після відновлення гри вийшов на заміну Мемешеву вдалося відіграти один м'яч, але у "левів" практично не залишалося часу зрівняти рахунок, тому вони цілком заслужено припинили боротьбу за Кубок України.

Прикарпатті - Карпати 2: 1 Голи: Боришкевич, 41, Дербі, 65 - мемешев редван раїмович, 90 Прикарпатті: Вульчин - Бочкур, Приймак, Данищук, Яневич, дербі, Оринчак, Веприк (Дитко, 88), Боришкевич (Януш, 73), Конкольняк (Кузьмін, 58), І. Худоб'як Карпати: Мисак - Лебеденко (Акулінін, 66), Нестеров, Лобай, Мірошниченко - Тіссоне (Гуцуляк, 46), Кльоц, І. Худоб'як, Ксьонз, Мякушко (мемешев редван раїмович, 53) - Гладкий Попередження: Веприк, Дитко - Лобак, Гуцуляк.