Болонья - Інтер 1: 1 Відео голів та огляд матчу

20 вересня 2017, 13:13 | Футбол

Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку Серії А між Болоньєю і Інтером.

Інтер втратив перші очки в поточному сезоні Серії А, на виїзді зігравши внічию з Болоньєю - 1: 1. Відкрити рахунок вдалося господарям, коли на 32-й хвилині Верді завдав потужного дальнього удару, з яким не впорався Ханданович.

На 76-й хвилині рахунок зрівняв Мауро Ікарді, який реалізував зароблений Едером пенальті, але більше голів команди не забивали.

Болонья - Інтер 1: 1 Голи: Верді, 32 - Мауро Ікарді, 76 (пенальті) Болонья: Міранте - Мбайє, Еландер, Гонсалес, Масіна - Полі (Сафір Таїдер, 72), Пульгар, Донс - Верді, Петкович (Оквонкво, 88), ді Франческо (Паласіо, 74) Інтер: Ханданович - Д'Амброзіо, Шкрініар, Міранда, Нагатомо - Вечіно, Валеро (Гальярдіні, 86) - Кандрева (Брозовіч, 81), Маріу (Едер, 50), Перішич - Мауро Ікарді Попередження: Полі , Донс, Міранте, Петкович - Валеро, Едер, Нагатомо.