Бундесліга: дубль Раффаеля приніс Борусії М перемогу над Штутгартом

19 вересня 2017, 23:45 | Футбол

У матчі п'ятого туру німецької Бундесліги менхенгладбаська Боруссія вдома обіграла Штутгарт з рахунком 2: 0.

Боруссія Менхенгладбах вдома обіграла Штутгарт з рахунком 2: 0 завдяки двом голам Рафаелло в другому таймі.

Спочатку колишній футболіст київського Динамо в один дотик замкнув простріл Елведі з правого флангу, а на 74-й хвилині впевнено реалізував пенальті.

Після цієї перемоги на рахунку Боруссії М вісім набраних очок, а у Штутгарта залишається шість пунктів.

Боруссія М - Штутгарт 2: 0 Голи: Раффаель, 57, 74 (пенальті) Боруссія М: Зіппель - Елведі, Гинтер, Вестергор, Вендт - Херрманн (Джонсон, 70), Крамер (Куйзансе, 46), Закарія, Азар - Штіндль, Раффаель (Бобаділья, 90) Штутгарт: Цілер - Баумгартль, Павар, Камінський - Бек, Мангаля (Бурніч, 78), Аскасібар, Аого (Аілтон, 75) - Асано (Брекало, 62), Доніс - Теродд Попередження: Теродд.