Ла Ліга: Еспаньол здобув першу перемогу в сезоні

19 вересня 2017, 01:52 | Футбол

У матчі четвертого туру іспанської Ла Ліги Еспаньол вдома обіграв Сельту з рахунком 2: 1.

Еспаньол виграв перший матч в поточному сезоні Ла Ліги, будинки обігравши Сельту в заключному матчі четвертого туру - 2: 1.

Рахунок був відкритий на 10-й хвилині, коли форвард господарів Херард Морено з розвороту відправив м'яч в кут воріт. Гравці Сельти підкинули руки, сигналізуючи про те, що в момент прийому м'яча Морено перебував поза грою, але суддя м'яч зарахував.

В середині першого тайму подвоїв перевагу Еспаньола Пабло П'ятті, який завершив швидку атаку ударом з гострого кута - 2: 0.

На 69-й хвилині Систо вдалося відіграти один м'яч ударом з-за меж штрафного, але до кінця зустрічі рахунок залишився незмінним - 2: 1.

Таким чином, Еспаньол виграв свій перший матч в сезоні і піднявся на 16-у позицію з чотирма набраними очками, а Сельта розташувалася на одну позицію нижче з трьома очками.

Еспаньол - Сельта 2: 1 Голи: Морено, 10, Пьятті, 24 - Систо, 69 Еспаньол: П. Лопес - Санчес, Д. Лопес, Хермосо, Карікол - Хурадо, Фуего (Рока, 75), Дардер (Діоп, 82) - Лео, Морено, П'ятті (Гарсія, 62) Сельта: Альварес - Мальо (Хюльсагер, 82), Кабраль, Фонтас, Хонні - Лоботка , Васс, Хосабед (Ернандес, 59) - аспасиев, Гонсалес, Систо (Мор, 72) Попередження: Фуего - аспасиев, Мальо, Гомес, Кабрал.