Кристал Пелас - Саутгемптон. Анонс матчу

16 вересня 2017, 12:28 | Футбол
Кристал Пэлас - САутгемптон, getty images

Football. ua представляє превью матчу 5-го туру АПЛ між Кристал Пелас і Саутгемптоном.

Кристал Пелас - Саутгемптон суботу, 14:30, Лондон, Селхерст Парк. Пряма трансляція на телеканалі Футбол 1.

Орієнтовні склади:.

Кристал Пелас: Хеннессі - ФМСУ-Менса, Данн, Рідевальд, ван Аанхолт - Мілівоєвіч, Макартур - Таунсенд, Панчеон, Шлупп - Бентеке.

Саутгемптон: Форстер - Седрік, Хут, Йосіда, Бертранд - Ромеу, Лемін - Тадич, Девіс, Редмонд - Маноло Габбьядіні.

Не зіграють: Сако, заа, Уікем, Суаре - ... Під питанням: ... - ван Дейк.

Бомбардири: ... - Маноло Габбьядіні, 1.

Суддя: Роберт Мадлен.

У минулому турі Кристал Пелас показував непогану гру і лише невезіння завадило команді тоді ще Франка де Бура набрати три очки. Проте, терпінню керівництва клубу прийшов кінець, а разом з ним - і кінець роботи голландця в Кристал Пелас. Ходять чутки, що причиною звільнення стали не тільки жалюгідні результати, а й напружені відносини Франка з рядом гравців, які мають вплив в роздягальні.

Тепер "орлами" керує Рой Ходжсон. Зміна тренера повинна струснути команду, а перемога для неї просто життєво важлива - адже попереду чекають матчі проти Ман Сіті, МЮ і Челсі. Перспектива опинитися з 0 очок після восьми турів - цілком реальна.

Саутгемптон поки що теж не вражає під керівництвом Маурісіо Пеллегріно. Команда не змогла забити в трьох з чотирьох матчів - на це чи розраховували боси клубу, змінюючи Клода Пюеля на аргентинця?.

Цікаві факти:.

- Кристал Пелас виграв лише 2 з 16 матчів АПЛ проти Саутгемптона (Н4 П10).

- Пелас може стати першою командою в історії АПЛ, що почала сезон з 5 поразок без забитих голів.

- Якщо "орли» не заб'ють в перші 78 хвилин, вони поб'ють антирекорд Ньюкасла по тривалості сухої серії на початку сезону (438 хвилин).

- Крістіан Бентеке забив 5 матчів в останніх 5 іграх Прем'єр-ліги проти Саутгемптона.

Тренери кажуть:.

Рой Ходжсон, Крістал Пелас: "Якби в дитинстві мені сказали, що я буду недостатньо хороший, щоб грати за Пелас, але зможу тренувати цю команду - я б согалсілся!".

Маурісіо Пеллегріно: "Кожен окремий матч - можливість стати краще. Іноді ураження йдуть на користь - сподіваюся, в минулому турі було якраз таке ".

прогноз 0: 1 Євген Музика, Football. ua Автор: Євген Музика.