Шальке обіграв Штутгарт і обігнав Баварію

10 вересня 2017, 23:21 | Футбол

Незважаючи на те, що господарі вже на четвертій хвилині повели в рахунку після реалізованого Набіль Бенталєб пенальті, гості і не збиралися викидати рушник. Більш того, Штутгарт перехопив ініціативу і підлягає володів м'ячем, відшукуючи шляхи до воріт Ферманн. І під завісу першого тайму форвард гостей Акола зумів зрівняти рахунок.

Однак замість того, щоб після перерви спробувати дотиснути суперника, шваби на самому початку другого тайму з інтервалом в одну хвилину пропустили два м'ячі і, схоже, після цього вже й самі не вірили в успіх.

Євген Коноплянка провів на полі весь матч, однак блиском його дії, як і всього Шальке, не відрізнялися. Проте, три очки дозволили "кобальтові" підтягнутися до лідерів і навіть обійти в турнірній таблиці Баварію.

Шальке - Штутгарт 3: 1 Голи: Набіль Бенталєб, 4, з пенальті, Налдо, 47, Бюргшталлер, 48 - Акола, 40.

Шальке: Ферманн - Стамбулі, Налдо, Настасіч - КЕРЕРА, Горецький, Набіль Бенталєб (Даніель Каліджурі, 46), Ощипко - Аріта (Маккенна, 76), Коноплянка, Майер (Бюргшталлер, 46).

Штутгарт: Цілер - Павар, Баумгартль, Камінські - Бек (Асано, 72), Мангаля (Аскасібар, 62), Гентнер, Аого - Акола (Доніс, 59), Теродд, Брекало.

Попередження: Маккенна - Доніс.