Серія А: Ювентус розгромив К'єво

09 вересня 2017, 22:23 | Футбол

У матчі третього туру італійської Серії А Ювентус здобув впевнену домашню перемогу над К'єво з рахунком 3: 0.

Ювентус продовжує демонструвати стовідсотковий результат на старті сезону, відправивши три м'ячі у ворота К'єво в матчі третього туру Серії А.

Массіміліано Аллегрі провів кілька змін у складі Ювентуса. Так вперше в старті вийшли Войцех Щесни, Блез Матюйді і Дуглас Коста.

Проте, єдиним голом у першому таймі відзначився півзахисник гостей Перпарім Хетемай, зрізавши м'яч у власні ворота після подачі зі штрафного.

На початку другого тайму Дугласа Косту замінив Паулу Диба, який і допоміг довести справу до розгрому. Спочатку аргентинець взяв участь в комбінації, яка завершилася голом Гонсало Ігуаїна, а потім встановив остаточний рахунок, прорвавшись повз кількох суперників і відправивши м'яч у ворота.

Таким чином, Ювентус виграв перші три матчі нового сезону Серії А, на рахунку К'єво три очки.

Ювентус - К'єво 3: 0 Голи: Хетемай, 17 (автогол), Ігуаїн, 58, Диба, 83 Ювентус: Щесни - Ліхтштайнер, Бенатов, Лайки, Асамоа - Матюїді, Пьянич, Стураро (Федеріко Бернардескі, 76) - Коста (Диба, 54 ), Ігуаїн, Манджукич (Бентанкур, 83) К'єво: Соррентіно - Каччаторе, Гамберіні. Дайнеллі, Гоббі - Кастро, Радовановіч, Хетемай (Рігоні, 68) - Бірса - Пуччареллі (Пеллісье, 66), Інглезе (Льоріс, 76) Попередження: Манджукич, Матюїді - Хетемай.