Манчестер Сіті - Ліверпуль 5: 0 Відео голів та огляд матчу

09 вересня 2017, 19:35 | Футбол

Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу Ман Сіті - Ліверпуль (5: 0).

Будинки Манчестер Сіті без проблем переграв Ліверпуль, при цьому, "червоні" з 37-ї хвилини поєдинку грали в меншості.

Манчестер Сіті - Ліверпуль. Найкращі миті. 1-й тайм Манчестер Сіті - Ліверпуль. Найкращі миті. 2-й тайм Манчестер Сіті - Ліверпуль 5: 0 Голи:

Агуеро, 24, Жезус, 45 + 6, 53, Сані, 77, 90 + 2 Манчестер Сіті: Едерсон (Браво, 45 + 1) - Данило, Стоунз, Отаменді ( мангала, 71) - Уокер, Фернандіньо, Д. Сілва, Де Брейне, Менді - Жезус (Сані, 57), Агуеро.

Ліверпуль: Міньоле - Александер-Арнольд, Клаван, Матіп, Морено - Хендерсон, Джан, Вейналдум (Мілнер, 58) - Салах (Окслейд-Чемберлен, 46), Фірміно (Соланкі, 67), Мане.

Попередження: Отаменді, Фернандіньо - Александер-Арнольд, Джан.

Вилучення: Мане, 37 (небезпечна гра).