Фавр розкритикував Балотеллі за дії в матчі проти Наполі

23 серпня 2017, 14:04 | Футбол

Головний тренер Ніцци Люсьєн Фавр був незадоволений поведінкою свого нападника Маріо Балотеллі.

У матчі-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів проти Наполі Ніцца програла з таким же рахунком, як і в першому поєдинку - 0: 2.

Результат протистояння вирішив гол, забитий Кальєхон на самому початку другого тайму. Хамшик прострілив на дальню штангу, де на самоті стояв іспанець, якому було важко ні влучити по воротах.

У цей момент Ніцца грала в меншості, адже італійський форвард Маріо Балотеллі запізнився на вихід команд на поле, і другий тайм починав на "брівці", чекаючи дозволу вийти на поле.

Під час тієї самої гольовий атаки Наполі Маріо сперечався з четвертим рефері і продовжив це робити навіть після взяття воріт.

Люсьєн Фавр, який не дав Балотеллі дограти матч до кінця, люто відреагував не тільки на поведінку гравця, а й на його гру.

"Я не хочу коментувати те, що робив Балотеллі, це було не задовільно, його старань було недостатньо", - цитує тренера Sky Sports.

Крім того, Фавр висловив невдоволення тим, що коли він замінив Балотеллі, той не сильно поспішав залишати поле.