Севілья, Олімпіакос і Марібор - в груповому раунді ЛЧ

23 серпня 2017, 08:09 | Футбол

У матчах-відповідях раунду плей-офф Ліги чемпіонів Марібор взяв реванш у Хапоеля Б-Ш, Олімпіакос підтвердив перевагу над Рієкою, а Севілья не дала створити сенсацію Істанбул.

Після перемоги, нехай і мінімальної, на виїзді, Севілья готувалася будинку залагодити останні формальності на шляху до групового раунду Ліги чемпіонів. Проте все виявилося не так просто - вже на 17-й хвилині Істанбул ББ повів в рахунку.

Зрозуміло, що за рахунок більшої кількості голів на виїзді перевагу як і раніше була на боці "нервіонцев", але одна помилка могла перекреслити їх плани виступити восени в компанії найсильніших команд континенту. Тому господарі постаралися убезпечити себе від примх долі. Зробити це вдалося вже після перерви, і коли віссам бен єддер вивів андалусійцев вперед, здалося, що справа зроблена.

Однак треба віддати належне турецькій команді, яка за сім хвилин до закінчення основного часу змусила шанувальників Севільї знову полізти в кишеню за валідолом. І все ж сенсації не сталося. За решту сім хвилин стандартного ігрового часу і чотири компенсовані хвилини рахунок не змінився, і Севілья залишилася в Лізі чемпіонів, а Істанбул відправився в Лігу Європи.

А ось Марібору вдалося взяти реванш за поразку в Ізраїлі від Хапоеля Б-Ш, і за рахунок м'яча, забитого на чужому полі, пробитися в груповий раунд Ліги чемпіонів. Сусідам же словенців - хорватській Рієці - такий подвиг виявився не під силу, і, програвши Олімпіакосу і в повторному домашньому поєдинку, "картаті" продовжать боротьбу в турнірі рангом нижче.

Рієка - Олімпіакос 0: 1 Перший матч - 1: 2 Гол: Марін, 25.

Рієка: Слуга (Прскало, 51) - Мартич, Зупаріч, Елез, Вешович - Горгонь (Квржіч, 61), Брадаріч (Матей, 77), Малеш, Хебер - Місіч - Гаврановіч.

Олімпіакос: Капіно - Елабделлауі, Рецос, Вукович, Кутріс (Діого Фігуейраш, 61) - Жилле, Ромао (Фортуніс, 80) - Карсела-Гонсалес, Одіджа-ОФО, Марін (Себа, 66) - Бен Набуан.

Попередження: Мартич, Місіч - Ромао, Капіно, Карсела, Себа.

Марібор - Хапоель Б-Ш 1: 0 Перший матч - 1: 2 Гол: Вілер, 15.

Марібор: Ханданович - Милец, Шулер, Райчевіч, Вілер - Каба, Врховец - Бохарі (Бійонг, 90 + 2), Ахмеді (Піхлер, 83), Байді (Хотіч, 72) - Таварес.

Хапоель: Хаїмов - Біттон, Таха, Абд Ельхамед (Охана, 46), Цедек, Корхут - Меліксон, Заради (Брда, 79), Огу - Гадір (Пекхарт, 56), Нвакаеме.

Попередження: Вілер, Каба - Гадір, Абд Ельхамед, Таха, Біттон.

Севілья - Істанбул ББ 2: 2 Перший матч - 2: 1 Голи: Ескудеро, 52, віссам бен єддер, 75 - Еліа, 17, Вішча, 83.