Ребров дебютував в азіатській ЛЧ нічиєю

23 серпня 2017, 00:24 | Футбол

Аль-Ахлі, який тренує Сергій Ребров, зіграв внічию на виїзді з Персеполіс в першому чвертьфінальному поєдинку азіатської Ліги чемпіонів.

Свій перший матч в азіатській Лізі чемпіонів Сергій Ребров, який очолює Аль-Ахлі з Саудівської Аравії, виграти не зумів.

Команда Реброва, яка виступала в гостях у першому поєдинку 1/4 фіналу проти іранського Персеполіса, вела з перевагою в два м'ячі до 72-ї хвилини, але під кінець матчу дозволила господарям піти від поразки. Матч-відповідь відбудеться 12 вересня в Абу-Дабі.

У європейській Лізі чемпіонів Сергій Ребров також дебютував на виїзді, проте в першому поєдинку групового турніру ЛЧ-2014/2015 Динамо впевнено переграло Ріу Аве з рахунком 3: 0.