Руні забив свій 200й гол в АПЛ

22 серпня 2017, 12:52 | Футбол
фото з УРА-Информ

Про це повідомляє Sky Sports Statto.

Як зазначається, Руні вразив ворота суперника на 35 хвилині після передачі Домініка Калверт-Льюин. В результаті матч завершився внічию - 1: 1.

Зусиллями форварда Рахіма Стерлінга "городяни" на 82 хвилині зуміли уникнути поразки.

Примітно, що Руні тільки другий гравець в історії АПЛ, якому підкорилося таке досягнення. У свою чергу в перших рядах знаходиться екс-нападник Ньюкасла Алан Ширер, на рахунку якого 260 голів в Прем'єр-лізі.

До слова, Уейн Руні забив 183 м'ячі в складі Манчестер Юнайтед. Крім того, ще 17 голів він записав на свій рахунок в якості гравця Евертона.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", Уейн Руні повертається в "Евертон". Так, гравець збірної Англії підписав з клубом з Ліверпуля угоди на два роки.