Динамо з легкістю розгромило Сталь

20 серпня 2017, 23:07 | Футбол
фк динамо

Хацкевич вирішив поекспериментувати в матчі зі Сталлю, залишивши поза заявкою Максима Коваля і Андрія Ярмоленка і випустивши в старті Йосипа Піваріча, Олега Гусєва і відразу двох форвардів - Артема Бесєдіна і Артема Кравця. Єгіше Малакян, в свою чергу, зі складом не здивував - на поле вийшов абсолютно передбачуваний склад.

Експеримент Хацкевича приніс свої плоди вже на 2-й хвилині поєдинку - Кравець прострілив у штрафну на Бесєдіна, який прийняв м'яч і з розвороту відправив м'яч в кут воріт - 1: 0! Такий початок поставило хрест на всіх задумах гостей - тепер їм потрібно було бігти вперед і намагатися зрівняти рахунок. І саме коли "сталевари" побігли в атаку, стався другий гол. Однак не в ворота Динамо.

Кияни вибігли в стрімку контратаку, в кінцевій стадії якої Артем Кравець спокійно реалізував вихід один на один - 2: 0. А коли здавалося, що ось-ось пролунає свисток арбітра на перерву, "біло-блакитні" забили третій. Олег Гусєв навісив в штрафну з кутового точно на голову Види, який спокійно довів рахунок до розгромного. Останній гол Види в складі Динамо?.

Другий тайм виявився нудніше першого, проте глядачі на НСК Олімпійський голи все-таки побачили. Спочатку Кузик забив своєму колишньому клубу - Орест уникнув офсайду і вразив ворота Бущана після прекрасного навісу від Данієляна - 3: 1. Але Динамо з відповіддю не затягнуло. Вже через 9 хвилин Кравець отримав м'яч від Бесєдіна і в більярдному стилі відправив м'яч прямо в штангу, а м'яч від спини Пенькова залетів у ворота. Цей постріл поставив крапку в сьогоднішній грі. Динамо здобуває чергові три очки і з прекрасним настроєм готуватиметься до надважливого матчу проти Мартітіму.

Олександр Пузік, Football. ua Динамо - Сталь 4: 1.

Голи: Бесєдін, 2, Кравець, 26, 65, Віда, 40 - Кузик, 54 Динамо: Бущан - Кендзьора, Віда, Хачеріді, Піваріч (Миколенко, 7) - Гусєв (Дерліс Гонсалес, 66), Сидорчук (Буяльський, 46) , Шепелев, Циганков - Бесєдін, Кравець Сталь: Пеньков - Мицик, Грачов, Даніелян, Павлюк - Месхі (Якимів, 81), Г. Малакян (Костенко, 76) - Задерака (Хоцяновський, 63), Мисик, Кузик - Е. Малакян.

Попередження: Мисук, Г. Малакян.