Карпати і Олександрія переможця не виявили

20 серпня 2017, 20:57 | Футбол
ФОТО ФК КАРПАТЫ

У звітному поєдинку проходило протистояння двох сусідів по турнірній таблиці. Карпати набрали 4 пункту і розташовувалися на 9 сходинці, а на одну позицію нижче розмістилися олександрійці з 3 набраними балами. Обидві команди, безсумнівно, хотіли перемогти, але підопічні Шарана все ж тримали в голові поєдинок Ліги Європи проти БАТЕ, що відобразилося на розстановці олександрійців.

Що стосується складів, то у гостей місце в центрі захисту несподівано зайняв Банада, а у львів'ян на поле з'явився новачок Тіссоне. З перших хвилин Карпати на правах господарів кинулися в наступ, але забити швидкий гол не вдалося. Перша третина тайму все ж залишилася за господарями, а от ближче до середини тайму команда Шарана почала відповідати своїми підходами.

Дійсно небезпечних моментів у першій половині зустрічі так і не відбулося. У Карпат були удар здалеку від Худоб'яка і постріл з меж штрафного Дебелко, але в обох випадках впорався Леванідов. Гості ж кілька разів розривали фланги опонента, але не вистачало націленої передачі в штрафну. Також згадується удар Чорнія з середньої дистанції, але після невеликого рикошету м'яч розминувся з дальнім кутом воріт. На перерву команди пішли при нулях на табло.

Друга половина гри розпочалася трохи веселіше. Гравці відпочили і отримали свіжі сили для того, щоб борознити фланги, але небезпечні моменти на горизонті так і не виднілися. А ось підключення Лобая для гостей стало сюрпризом, проте Дебелко після передачі Івана не потрапив в створ воріт з вигідної позиції.

Тренери провели кілька замін, намагаючись підсилити гру своїх команд, але м'яч як і раніше вязнул в центрі поля, а рясне кількість порушень згубно впливало на темп. На 74-й хвилині Паламар навіть забив гол, але взяття воріт було скасовано через справедливого рішення арбітра - Віталій забрався в офсайд.

Гуцуляк помітно посилив атакуючу гру команди, але Олексію все ж не вистачало холоднокровія, щоб прийняти вірне рішення в потрібний момент. Зате у Тіссоне його було хоч відбавляй. Новачок відмінно вписався в гру команди і з глибини диригував діями львів'ян. Здається, саме це придбання буде з радістю зустрінуте львівськими шанувальниками футболу.

Фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию - Карпати і Олександрія поділили очки. Наступний матч в рамках АПЛ львів'яни проведуть на виїзді проти Олімпіка, а олександрійці зіграють проти Ворскли, тільки ось команду Шарана ще чекає матч-відповідь Ліги Європи проти БАТЕ.

Карпати - Олександрія 0: 0 Карпати: Підківка Роман Юрійович - Федецький (Мірошниченко, 71), Лобай, Кортеджано, Лебеденко -Тіссоне, Голодюк - Худоб'як, Ді Франко, чачу (Гуцуляк, 78) - Дебелко (мемешев редван раїмович, 61) Олександрія: Леванідов - Пашаєв , Банада, Бондаренко, Чеботаєв - Чорний (Цуріков, 59), Каленчук - Старенький (Полярус, 76), Грицук, Пономар - Куліш (Сітало, 70) Попередження: Лобай, Голодюк, Роман Юрійович Підківка, чачу, Лебеденко - Банада.