Серія А: Наполі на виїзді обіграв Верону

20 серпня 2017, 02:25 | Футбол
Наполи, twitter.com/sscnapoli

Наполі розпочав новий сезон із впевненої виїзної перемоги проти Верони - 3: 1.

Мауріціо Сарри провів чотири заміни в складі Наполі в порівнянні з матчем проти Ніцци - Альбіоль, Жоржина, Аллан і Мертенс поступилися місцем на полі Влад Кірікеш, Діавара, Зьелінскі і Міліков. У складі господарів сюрпризом можна було назвати непопадання в старт нападника Джампаоло Пацціні.

Наполі очікувано активно почав гру і лише хороші сейви Ніколаса завадили відзначитися Лоренцо Інсіньє і Кальєхон. Але в підсумку саме невдала гра голкіпера Верони на виході стала каталізатором першого гола в матчі - Ніколас махнув повз м'яч, який відскочив у власні ворота від Супрайена - 1: 0.

Другий гол не змусив себе чекати і вже через сім хвилин неаполітанці провели контратаку, яка завершилася точним ударом Міліка після передачі Лоренцо Інсіньє.

Верона намагалася огризатися і створила кілька небезпечних моментів біля воріт Рейни, але іспанець виручав свою команду.

На 62-й хвилині гостям вдалося довести рахунок до розгромного - Гулям виявився першим на підборі в чужій штрафній і потужним ударом відправив м'яч у верхній кут воріт - 3: 0. Після цього Ніколас зробив ще пару сейвів, не дозволивши довести рахунок до непристойного.

На 82-й хвилині Хісао упустив суперника у власному штрафному і вирішив завалити того на газон руками - рефері одразу показав захисникові червону картку і призначив у ворота Наполі пенальті. До м'яча підійшов вийшов на заміну Пацціні і відправив м'яч у сітку ударом практично по центру воріт - 1: 3.

В останні хвилини оборона "партенопейців" двічі дала збій, але господарям не вдалося цим скористатися.

Верона - Наполі 1: 3.

Голи: Пацціні, 83 (пенальті) - Супрайен, 32 (автогол), Милик, 39, Гулям, 62 Верона: Ніколас - Феррарі, Касерес, Ерто (Валоті, 86), Супрайен - Ромуло, Бухель, Цакканьі (Фаоес, 64) , Бесса - Черчі (Пацціні, 72), Верде Наполі: Рейна - Хісао, Влад Кірікеш, Кулібалі, Гулям - Зьелінскі, Діавара, Гамшик (Аллан, 66) - Кальєхон (Джаккеріні, 73), Милик (Мертенс, 61), Лоренцо Інсіньє Попередження : Ерто, Ромуло - Хісао, Джаккеріні Вилучення: Хісао, 82.