Ла Ліга: Атлетіко вдесятьох уникнув поразки в Жироні

20 серпня 2017, 02:01 | Футбол
Хосе Хименес сравнял счет, atleticodemadrid.com

У матчі першого туру Ла Ліги мадридський Атлетіко втратив очки на виїзді з Жирона - 2: 2.

Новачок господарів Крістіан Стуані відзначився дублем у середині другого тайму, а на 67-й хвилині форвард Атлетіко Антуан Грізманн вирішив "пірнути" в чужій штрафній, за що отримав жовту картку. Але вже через мить француз побачив перед собою червону картку за якісь слова на адресу рефері.

Проте, гравці Атлетіко не стали здаватися і на 78-й хвилині вийшов на заміну Анхель Корреа скоротив відставання до одного м'яча, а за п'ять хвилин до кінця основного часу Хосе Хіменес ударом головою замкнув подачу Коке зі штрафного - 2: 2.

Жирона - Атлетіко 2: 2.

Голи: Стуані, 22, 25 - Корреа, 78, Хіменес, 85 Жирона: Ірайсос - Маффео, Еспіноса, Алькала, Муньеса, Адай (Планас, 71) - Гарсія, Понс, Ногуе - Порту (Кайоде, 84), Стуані Атлетіко: хмара - Хуанфран (Корреа, 58), Хіменес, Савич, Лукас - Ньігес, Габі (Гайтан, 69), Коке, Карраско - Торрес, (Віетті, 73) Грізманн Попередження: Стуані, Понс - Карраско, Ньігес, Лукас, Грізманн Видалення : Грізманн, 67.