Динамо здобуло перемогу над Янг Бойз

27 липня 2017, 00:42 | Футбол

Підопічні Олександра Хацкевича оформили заділ в два забиті м'ячі перед виїзної зустріччю в Швейцарії (3: 1).

Після того як "біло-сині" впізнали свого суперника в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, українська футбольна громадськість щодня передчувала це протистояння. Всіх цікавило, як зможуть виступити кияни на чолі з новим тренером - Олександр Хацкевич, футбол якої якості вони покажуть на європейському рівні. Звичайно ж, інтригуючим був і питання, чи вдасться Динамо те, чого не вдалося роком раніше Шахтарю - пройти міцний і непоступливий Янг Бойз.

У порівнянні з суботнім матчем проти донецького Шахтаря, стартовий склад Динамо виявився ідентичним - головний тренер киян вирішив дотримуватися правила, що переможний склад не міняють. У "бджіл" же в заявці на матч зовсім не виявилося Міралема Сулеймані, однією з головних зірок швейцарського клубу, який пошкодив стегно напередодні звітного поєдинку.

З перших хвилин матчу Динамо забрало м'яч під свій контроль, але без агресії попереду, придивляючись до суперника. Команди по черзі робили підходи до штрафного майданчика один одного, але до гостроти справа так і не доходила. Натомість перший в матчі момент відразу ж приніс результат - на 15-й хвилині Мбокані відкрився на фланзі і віддав хитрий пас п'ятою на Гармаша, той не зміг обіграти суперника, Ярмоленко підхопив м'яч, увірвався в штрафну і пробив над фон Бальмосом під поперечину - 1: 0.

Після забитого гола гра проходила, в цілому, спокійно і ніщо не віщувало біди для підопічних Хюттера, але вона трапилася - на 34-й хвилині Ярмоленко вибухнув на правому фланзі, вбіг до штрафного майданчика, накрутив фон Бергена і віддав пас у воротарський на самотнього Мбокані , який відправив м'яч у сітку ударом п'ятою - 2: 0.

Учасники матчу готувалися вирушати на перерву за переваги "біло-синіх" в два м'ячі, але все могло виявитися по-іншому, коли Шепелєв навісив на голову Гармаша, але Денис пробив трохи неточно, залишивши "бджолам" надію на те, щоб відігратися.

У другій половині зустрічі кияни віддали володіння м'ячем швейцарцям, але гостріше біля чужих воріт діяли як раз підопічні Хацкевича, які постійно ловили суперника на контратаках, але збільшити розрив у рахунку до трьох м'ячів все ж не змогли.

Гра спокійно йшла до свого логічного завершення, але ... гості з Берна, здавалося, перевернули ситуацію в матчі з ніг на голову - на 90-й хвилині підключився до атаки Мбабу віддав м'яч Ассаль, той подав на Фасснахта, який ударом головою відправив м'яч у сітку - 2: 1.

Олександр Хацкевич дав вказівку всій команді побігти вперед в надії на забитий м'яч, що, варто віддати належне господарям поля, їм і вдалося - на 93-й хвилині Коваль пробив вільний удар від своїх воріт подалі до чужих, м'яч пролетів через усіх гравців у штрафному майданчику , але, все ж, до нього добрався Денис Гармаш, який в ближньому бою переграв фон Бальмоса і встановив остаточний рахунок - 3: 1.

Динамо залишило дуже приємне враження після своєї гри, засяявши новими фарбами в атаці, так і в обороні зіграло надійно (за винятком пропущеного гола). Підопічні Хацкевича вирушать в Берн на поєдинок у відповідь в гарному настрої, незважаючи на те, що пропустили гол на своєму стадіоні, але при такій грі попереду віриться, що і вони зможуть забити на виїзді.

Поєдинок у відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між Янг Бойз і Динамо відбудеться 2-го серпня о 21:15 в Берні.

Динамо - Янг Бойз 3: 1 Голи: Ярмоленко, 15, Мбокані, 34, Гармаш, 90 + 3 - Фасснахт, 90 Динамо: Коваль - Морозюк, Хачеріді, Кадар, Віда - Сидорчук (Корзун, 65), Шепелев - Ярмоленко, Гармаш (Буяльський, 90 + 4), Гонсалес (Циганков, 81) - Мбокані Янг Бойз: фон Бальмос - Мбабу, фон Берген, Нуху, Беніто (Лотомба, 76) - Раві, Ебішер (Бертоне, 62), Саного (Ассаль, 51 ), Фасснахт - Оаро, Соу Попередження: Нуху, фон Берген.